Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Bobowo: Metalowe schody, balustrady

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Profesjonalne usługi spawalnicze – schody, balustrady, poręcze w gminie Bobowo

Nasza firma cieszy się renomą na lokalnym rynku ze względu na doświadczenie i wiedzę w branży metalowej. Specjalizujemy się w produkcji balustrad i poręczy produkowanych ze stali malowanej proszkowo dla zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa i ochrony. Ponadto jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby estetyczne naszych klientów, dostarczając szereg elementów ozdobnych i dekoracyjnych do balustrad. Nasze balustrady doskonale nadają się do zapewnienia bezpieczeństwa Tobie, Twojej rodzinie i Twoim bliskim, w szczególności dzieciom, przed upadkiem z wysokości na mostach, wiaduktach, balkonach, schodach czy tarasach.

W gminie Bobowo odwiedzamy: Bobowo, Wysoka, Smoląg, Jabłówko, Grabowiec, Grabowo

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Nasze balustrady wykonane są ze stali konstrukcyjnej, co pozwala na dowolny wybór projektu; wykonujemy na zamówienie każdą część i spawać je razem, aby stworzyć dowolny kształt, który zażądasz. Powierzchnia może być malowana z dowolnym rodzajem wykończenia – matowe, błyszczące i gładkie lub strukturalne. Zazwyczaj stosujemy malowanie proszkowe dla naszych produktów. Kluczową różnicą między zwykłą stalą konstrukcyjną a stalą nierdzewną jest odporność na korozję. Aby chronić przed rdzą, stal konstrukcyjna musi być konsekwentnie pilnowana, często za pomocą cynkowania ogniowego, dzięki czemu zwykłe balustrady stalowe są bardziej opłacalne niż balustrady ze stali nierdzewnej.

Balustrady szklane stają się coraz bardziej popularne ze względu na swoją wszechstronność. Do produkcji takich balustrad zazwyczaj wykorzystuje się szkło bezpieczne V.S.G., które pozostaje nienaruszone nawet po rozbiciu. Jako alternatywę można wykorzystać szkło hartowane, które jednak rozbija się na małe, nie raniące kawałki. Balustrady szklane mogą być stosowane niemal wszędzie, w tym na balkonach, tarasach, schodach i ścianach. Dostępne są różne rodzaje szkła, w tym przezroczyste, mleczne, brązowe, grafitowe, matowe/mrożone, kolorowe, gładkie i teksturowane. Krawędzie szkła mogą być szlifowane w kształty trapezowe lub okrągłe, a następnie polerowane.

Często odwiedzamy gminę Bobowo, bo jest tak blisko od naszej firmy!

W gminie Bobowo obsługujemy: Bobowo, Grabowo, Smoląg, Grabowiec, Wysoka, Jabłówko

Schody

Schody są niezbędnym elementem każdego domu, ponieważ są zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Nowoczesne schody składają się zazwyczaj z metalowej ramy i stopnic wykonanych z drewna, kamienia lub szkła, tworząc szczelinę między każdym stopniem, dzięki czemu wyglądają na bardziej przestronne i przewiewne. Przy odpowiednim projekcie, materiałach i instalacji, nowoczesne schody i balustrady mogą stać się wizytówką każdego domu, która jest zarówno stylowa, jak i trwała. Oferujemy poręcze ze stali nierdzewnej lub zwykłej stali, wykonane w dowolnym kształcie z płaskimi lub wypukłymi nakładkami i kolankami. Alternatywnie możemy zastosować poręcze drewniane w połączeniu z metalowymi uchwytami ściennymi, aby uzyskać całkowicie drewniany projekt.

Jeśli szukasz wykonawcy schodów lub balustrady w jednej z poniższych miejscowości – ZADZWOŃ: Bobowo, Grabowiec, Jabłówko, Smoląg, Wysoka, Grabowo