Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Dziemiany: Metalowe schody, balustrady

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Dziemiany: Schody, balustrady, poręcze – produkcja i montaż

Nasza firma ugruntowała swoją pozycję jako wiarygodne źródło w branży metalowej i słynie z tworzenia nowoczesnych balustrad i poręczy ze stali malowanej proszkowo. Oferujemy szereg elementów dekoracyjnych i ozdobnych do balustrad, pozwalając klientom dostosować ich ochronę przed upadkiem z wysokości. Taka bariera ochronna może być ważnym środkiem bezpieczeństwa, szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi.

W gminie Dziemiany odwiedzamy: Dziemiany, Piechowice, Raduń, Jastrzębie Dziemiańskie, Kalisz, Trzebuń

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie oraz współpracę z klientami i wykonawcami przy projektach balustrad, wypracowaliśmy wyraźne przewagi nad innymi firmami w tej dziedzinie. Stale udoskonalamy nasze produkty, poszukując bardziej innowacyjnych rozwiązań. Szczycimy się uczciwością i rzetelnością we wszystkich naszych zadaniach, dbając o potrzeby i bezpieczeństwo naszych klientów. Specjalizujemy się we współpracy z firmami, deweloperami, spółdzielniami mieszkaniowymi i instytucjami, wykonując na zamówienie balustrady zewnętrzne, wewnętrzne, ze stali nierdzewnej oraz balkonowe w różnych kolorach i wzorach. Dodatkowo jesteśmy w stanie stworzyć wszelkiego rodzaju konstrukcje metalowe lub stalowe z indywidualnych projektów.

Balustrady ze szkłem stają się coraz bardziej popularne ze względu na cechy bezpieczeństwa tego materiału. Często stosowane jest szkło bezpieczne V.S.G., które składa się z dwóch warstw szkła z folią pomiędzy nimi. Szkło to nie rozpadnie się na ostre kawałki, nawet w przypadku uszkodzenia. Można również stosować szkło hartowane, które rozbija się na małe kawałki, które nie są niebezpieczne. Możliwości wykorzystania są nieograniczone, a do dyspozycji jest wiele kolorów, faktur i krawędzi, takich jak przezroczyste, mleczne, brązowe, grafitowe, matowe, kolorowe, gładkie lub teksturowane. Krawędzie mogą być przetwarzane na kształty trapezowe lub okrągłe, a także polerowane.

W Dziemiany bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zleceń!

W gminie Dziemiany prowadzimy liczne realizacje schodów i balustrad na terenie miejscowości Dziemiany, Trzebuń, Kalisz, Raduń, Piechowice, Jastrzębie Dziemiańskie

Schody

Schody są kluczowym elementem każdego domu i mają potencjał, aby dodać ogromną wartość do wyglądu każdego projektu wnętrza. Nowoczesne schody są zazwyczaj zbudowane z metalowej podstawy, z drewnianymi, szklanymi lub kamiennymi stopniami. Możliwe jest stworzenie wizualnie przestronnego poczucia pokoju poprzez dodanie przerwy między każdym stopniem. Jeśli schody i balustrada są zaprojektowane, wykonane i zainstalowane prawidłowo, to z pewnością będą wytrzymałe, wygodne i estetyczne. Oferujemy również szereg opcji poręczy, w tym poręcze ze stali nierdzewnej, stali zwykłej i poręcze drewniane. Drewniane poręcze mogą być łączone z metalowymi sekcjami rur, z możliwością zastosowania metalowych uchwytów ściennych na całej długości.

Jeśli poszukujesz dokładnego wykonawcy schodów lub balustrady w jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Dziemiany, Kalisz, Trzebuń, Piechowice, Raduń, Jastrzębie Dziemiańskie