Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Kosakowo: Balustrady, schody, poręcze

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Kosakowo: Kompleksowa realizacja metalowych schodów, balustrady, poręczy

Nasza firma jest dobrze znana w okolicy z dostarczania znakomitych balustrad i poręczy wykonanych ze stali malowanej proszkowo. Niezależnie od tego, jakie są potrzeby estetyczne Twojego budynku, nasz zespół zapewni Ci niestandardowe projekty balustrad z szeroką gamą elementów ozdobnych i dekoracyjnych do wyboru. Konstrukcje te nie tylko pięknie wyglądają, ale również służą jako skuteczna bariera dla balkonów, mostów, tarasów, schodów i wiaduktów, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno Tobie, jak i Twoim bliskim, zwłaszcza dzieciom.

W gminie Kosakowo najczęściej bywamy w: Kosakowo, Mosty, Pogórze, Rewa, Mechelinki, Suchy Dwór, Pierwoszyno, Dębogórze, Kazimierz

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Nasz zespół ekspertów zdobył sporą wiedzę i doświadczenie współpracując z klientami i wykonawcami w zakresie montażu balustrad. Pozwoliło nam to na świadczenie wyjątkowych usług, które wykraczają poza możliwości naszej konkurencji. Dążymy do ciągłego doskonalenia się poprzez dostarczanie coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań w zakresie naszych balustrad. Ponadto jesteśmy znani z uczciwości i rzetelności podczas wykonywania naszych zadań, zawsze mając na uwadze potrzeby i bezpieczeństwo naszych klientów. Specjalizujemy się w dostarczaniu balustrad zewnętrznych, wewnętrznych, ze stali nierdzewnej oraz balkonowych dla klientów indywidualnych i firm, z możliwością dostosowania każdego zamówienia do koloru i wzoru. Zapewniamy również szereg konstrukcji metalowych i stalowych dostosowanych do indywidualnych projektów.

Szkło staje się popularnym wyborem jako materiał powierzchniowy dla balustrad wykonanych ze stali nierdzewnej. Ten rodzaj szkła, znany jako szkło bezpieczne V.S.G., powstaje poprzez umieszczenie cienkiej folii pomiędzy dwoma kawałkami szkła. W przypadku uszkodzenia szkła, pozostanie ono nienaruszone, zamiast się rozpadać. Istnieje również możliwość zastosowania szkła hartowanego, które rozbije się na małe, nieszkodliwe kawałki. Szkło jest wszechstronnym materiałem, który może być używany do balkonów, ścian, schodów i innych zastosowań. Producenci oferują wiele opcji szkła, takich jak przezroczyste, mleczne, brązowe, grafitowe, matowe/szronione i kolorowe. Krawędzie mogą być również szlifowane w kształty trapezowe, okrągłe lub polerowane.

W Kosakowo bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zleceń!

Obsługujemy: Kosakowo, Pierwoszyno, Rewa, Mosty, Pogórze, Dębogórze, Suchy Dwór, Kazimierz, Mechelinki

Schody

Schody wewnętrzne i zewnętrzne są integralną częścią każdego mieszkania, nie tylko zapewniając niezbędną funkcjonalność, ale również w znacznym stopniu wpływając na estetykę wnętrza. Nowoczesne schody mają zazwyczaj metalową konstrukcję i wyposażone są w drewniane, kamienne lub szklane stopnie, pozostawiając między nimi szczelinę, która daje złudzenie lżejszego, bardziej przestronnego projektu. Dla zwiększenia komfortu, bezpieczeństwa i atrakcyjności należy zastosować efektowną balustradę. Oferujemy wiele możliwości wyboru poręczy, od stali nierdzewnej po zwykłą stal i drewno, z płaskimi lub wypukłymi nakładkami i kolankami, zgodnie z życzeniem. Możemy również dostarczyć drewnianą poręcz z metalowymi uchwytami, jak również taką na całej długości.

Jeśli szukasz wykonawcy schodów lub balustrady w jednej z poniższych miejscowości – ZADZWOŃ: Kosakowo, Dębogórze, Pogórze, Kazimierz, Mosty, Mechelinki, Rewa, Pierwoszyno, Suchy Dwór