Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Krynica Morska: Balustrady, nowoczesne metalowe schody

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Krynica Morska: Solidne schody, balustrady

Nasza działalność wypracowała sobie dużą renomę w okolicy dzięki biegłości w branży metalowej. Zapewniamy naszym klientom szereg balustrad i poręczy wykonanych ze stali malowanej proszkowo. Zapewniamy szeroki wybór elementów dekoracyjnych i ozdobnych, które mogą być dostosowane do konkretnych potrzeb naszych klientów. Dzięki tym balustradom możesz być pewien maksymalnego bezpieczeństwa mostów, wiaduktów, balkonów, schodów i tarasów, zapobiegając upadkom z dużych wysokości. Zainwestuj w bezpieczną balustradę już dziś i zapewnij ochronę sobie i swoim bliskim, zwłaszcza dzieciom.

W gminie Krynica Morska przyjeżdżamy do klientów z okolic: Krynica Morska

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Przez lata współpracy z klientami i partnerami w branży balustradowej wypracowaliśmy pewne cechy wyróżniające nas na tle konkurencji. Staramy się być na bieżąco i innowacyjni w naszej ofercie, a jednocześnie stawiamy na uczciwość i rzetelność w świadczonych przez nas usługach. Wykonujemy balustrady dla klientów indywidualnych, jak również na specjalne zamówienie dla instytucji, spółdzielni mieszkaniowych, firm, deweloperów i nie tylko. W naszym asortymencie znajdują się balustrady zewnętrzne, wewnętrzne, nierdzewne, balkonowe, a także wykonujemy konstrukcje metalowe i stalowe według indywidualnych zamówień.

Nasze balustrady są mocne, atrakcyjne i wymagają zerowej konserwacji. Wykonujemy je z metalu, stali nierdzewnej i rur, które zapewniają długotrwałą odporność na ekstremalne warunki pogodowe. Nasza wiedza pozwala nam pomóc w wyborze odpowiedniego materiału i konstrukcji do danego zadania. Wszystkie nasze realizacje są projektowane z myślą o środowisku i krajobrazie, co zapewnia, że uzupełniają otoczenie.

W Krynica Morska bywamy często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę klientów!

W gminie Krynica Morska prowadzimy liczne realizacje schodów i balustrad na terenie miejscowości Krynica Morska

Schody

Schody mają duży wpływ na wnętrze domu, a nowoczesne schody zazwyczaj charakteryzują się metalową konstrukcją z drewnianymi, kamiennymi lub szklanymi stopniami. Dzięki pozostawieniu przerwy między każdym stopniem, wydają się one bardziej przestronne i wizualnie powiększają pomieszczenie. Nasza firma specjalizuje się w produkcji poręczy ze stali nierdzewnej i zwykłej o różnych kształtach i z różnymi zakończeniami, jak wypukłe nakładki i kolanka. Ponadto możliwe jest połączenie poręczy drewnianej z metalowymi odcinkami rur lub wykonanie poręczy w całości z drewna z metalowymi uchwytami ściennymi.

Jeśli szukasz wykonawcy schodów lub balustrady w jednej z poniższych miejscowości – ZADZWOŃ: Krynica Morska