Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Łeba: Balustrady, nowoczesne metalowe schody

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Łeba: Precyzyjnie wykonujemy metalowe schody, balustrady, poręcze

Balustrady ze stali nierdzewnej stanowią elegancką, odporną na rdzę opcję dla każdego projektu wewnętrznego lub zewnętrznego i mogą być dostosowane do dodatkowych elementów. Oferujemy szeroki wybór kształtów i rozmiarów odpowiednich dla tarasów, balkonów, klatek schodowych, balkonów francuskich, schodów zewnętrznych itp. Nasze balustrady są wykonane z rur, profili kwadratowych, profili prostokątnych, prętów okrągłych i kwadratowych, płaskowników i kątowników, aby stworzyć projekty, które obejmują zakres od nowoczesnego do klasycznego lub współczesnego.

W gminie Łeba odwiedzamy: Łeba

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

W naszej firmie wykonujemy balustrady ze zwykłej stali konstrukcyjnej o szerokiej gamie wzorów i kształtów. Kawałki są spawane i szlifowane, aby osiągnąć pożądany wygląd, a powierzchnia może być dowolny kolor od matowego do błyszczącego i strukturalnych. Zazwyczaj balustrady są malowane proszkowo dla trwałego wykończenia. Główną różnicą między zwykłą stalą konstrukcyjną a stalą nierdzewną jest to, że zwykła stal jest bardziej podatna na rdzę i korozję, więc musi być ocynkowana dla ochrony. Balustrady ze stali zwykłej są zazwyczaj mniej kosztowne niż te wykonane ze stali nierdzewnej.

Nasze balustrady są zaprojektowane tak, aby trwały i wyglądały świetnie przez wiele lat, nie wymagając przy tym żadnej konserwacji. Wykonujemy nasze produkty ze stali, metalu i rur ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są one praktyczne i odporne. Nasze materiały są również odporne na warunki atmosferyczne, co zapewnia, że mogą służyć swojemu celowi przez długi czas. W oparciu o nasze bogate doświadczenie i wiedzę, możemy doradzić i pomóc w wyborze najlepszego materiału i konfiguracji dla Twoich potrzeb.

W Łeba bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zleceń!

W gminie Łeba obsługujemy: Łeba

Schody

Schody są niezbędnym elementem każdego domu i nie tylko pełnią swoją funkcję, ale także dodają wnętrzom wizualnej ciekawości. Nowoczesne projekty powszechnie łączą metalowe konstrukcje z drewnianymi, kamiennymi lub szklanymi stopniami, które są zwykle rozmieszczone w odstępach dających złudzenie większej powierzchni. Dzięki dobrze wykonanej balustradzie schody mogą być zarówno atrakcyjne wizualnie, jak i niezawodne. Produkujemy również poręcze ze stali nierdzewnej i zwykłej, w najróżniejszych kształtach, z płaskimi, wypukłymi lub skośnymi zakończeniami. Możemy wkomponować drewniane poręcze w metalowe ramy rurowe lub dostarczyć pełną drewnianą poręcz wraz z metalowymi wspornikami.

Jeśli poszukujesz dokładnego wykonawcy schodów lub balustrady w jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Łeba