Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Lębork: Metalowe schody, balustrady

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Lębork: Fachowa realizacja metalowych schodów i balustrad

Nasza działalność znana jest z wysokiej jakości rzemiosła w branży metalowej, a specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych balustrad i poręczy, które są skonstruowane ze stali malowanej proszkowo. Oferujemy również wiele elementów dekoracyjnych i ozdobnych do tych balustrad, które mogą być dostosowane do potrzeb naszych klientów. Balustrada to świetny sposób na zapewnienie ochrony i bezpieczeństwa, zwłaszcza dzieciom, przed potencjalnymi upadkami z balkonów, tarasów i innych podwyższonych powierzchni, dlatego uważamy, że stworzenie bariery ochronnej jest tak ważne.

W gminie Lębork najczęściej bywamy w: Lębork

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Produkujemy balustrady ze zwykłej stali konstrukcyjnej, dając Ci szereg opcji dla każdego projektu. Wszystkie elementy są spawane i polerowane, co pozwala nam stworzyć dowolny kształt. Powierzchnia produktu może być wykończona w sposób matowy, błyszczący, gładki lub strukturalny i jest powszechnie malowana proszkowo. Główną różnicą pomiędzy zwykłą stalą konstrukcyjną a stalą nierdzewną jest ich odporność na rdzewienie. Stal konstrukcyjna musi być chroniona przed korozją, a najlepszym sposobem na to jest cynkowanie ogniowe. Balustrady ze zwykłej stali są tańsze niż ze stali nierdzewnej.

Szkło stało się popularnym wyborem materiału na balustrady stalowe, przy czym dostępne są różne style. Zazwyczaj stosowane jest szkło bezpieczne V.S.G., które składa się z dwóch warstw szkła z folią pomiędzy nimi. W przypadku uszkodzenia szkło nadal zachowuje swoją strukturę, w przeciwieństwie do szkła hartowanego, które pęka na małe, nieszkodliwe kawałki. Ten materiał powierzchniowy może być bez ograniczeń stosowany do różnych celów, takich jak balkony, tarasy, schody i ściany. Może być również barwione w wielu kolorach, od bezbarwnego do grafitowego, z szeregiem wykończeń, takich jak matowe, teksturowane lub polerowane krawędzie.

W Lębork bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę interesantów!

W gminie Lębork prowadzimy liczne realizacje schodów i balustrad na terenie miejscowości Lębork

Schody

Schody odgrywają integralną rolę w każdym domu, nie tylko pełniąc funkcję użytkową, ale także dodając niepowtarzalną estetykę do projektu wnętrza. Współczesne schody są zazwyczaj wykonane z metalu i towarzyszą im drewniane, kamienne lub szklane stopnie, pozostawiając między nimi dużo miejsca, aby stworzyć wrażenie przestronności. Specjalizujemy się w produkcji poręczy ze stali nierdzewnej lub zwykłej stali, które mogą być dostosowane do różnych kształtów i zakończeń, takich jak płaskie i wypukłe nakładki i kolanka. Drewniana poręcz może być również zintegrowana z metalowymi elementami lub poprowadzona na całej długości schodów za pomocą metalowych uchwytów ściennych.

Jeśli poszukujesz dokładnego wykonawcy schodów lub balustrady w jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Lębork