Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Pszczółki: Balustrady, nowoczesne metalowe schody

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Pszczółki: Profesjonalne usługi spawalnicze – schody, balustrady, poręcze

Balustrady ze stali nierdzewnej to świetny wybór zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Nigdy nie rdzewieją, zachowują swój żywy metaliczny kolor i nie potrzebują żadnej ochrony przed wilgocią lub światłem słonecznym. Nasze balustrady na zamówienie są nieograniczone w projektowaniu, ponieważ wykonujemy wszystkie elementy samodzielnie, co oznacza, że możemy spawać i szlifować dowolny kształt. Balustrady ze stali nierdzewnej mogą być stosowane na tarasach, balkonach, klatkach schodowych, balkonach francuskich, schodach zewnętrznych i innych. Możemy również wzbogacić stal nierdzewną o inne materiały, takie jak rury, profile kwadratowe, profile prostokątne, pręty okrągłe i kwadratowe, płaskowniki i kątowniki, aby stworzyć nowoczesne, klasyczne lub współczesne projekty.

W gminie Pszczółki odwiedzamy: Pszczółki, Różyny, Rębielcz, Ulkowy, Kolnik, Skowarcz, Kleszczewko

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Produkujemy balustrady z tradycyjnej stali, co pozwala na obszerną różnorodność stylów i wzorów. Nasze produkty są wykonane z elementów spawanych i szlifowanych i mogą mieć dowolny kształt. Można zastosować dowolny rodzaj wykończenia powierzchni, np. matowy, błyszczący lub teksturowany. Zazwyczaj nasze balustrady są malowane proszkowo, aby chronić przed korozją. W porównaniu do stali nierdzewnej, zwykłe balustrady stalowe są bardziej przystępne, ale nie tak odporne na korozję. Aby chronić przed rdzą, zwykła stal musi być traktowana z cynkowaniem ogniowym.

Nasze balustrady wyróżniają się wysoką jakością i trwałością, ponieważ są zbudowane z odpornych na warunki atmosferyczne rur, metalu lub stali nierdzewnej. Ponadto nie wymagają konserwacji i zachowują estetyczny wygląd przez wiele lat. Staramy się, aby nasze balustrady współgrały z otoczeniem i harmonizowały ze środowiskiem, w którym są budowane. Nasza wiedza pozwala nam na udzielanie porad i wskazówek dotyczących najlepszych materiałów i konstrukcji do zastosowania.

W gminie Pszczółki bywamy bardzo często – to teren naszego działania!

W gminie Pszczółki obsługujemy: Pszczółki, Ulkowy, Kleszczewko, Skowarcz, Rębielcz, Kolnik, Różyny

Schody

W naszej firmie specjalizujemy się w produkcji schodów stalowych, które są trwałe, a jednocześnie wyglądają estetycznie. Każdy projekt konstruujemy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta, ich przeznaczenia oraz środowiska, w którym będą się znajdować, tak aby harmonijnie się komponowały. Niezależnie od tego, czy chodzi o instalację wewnątrz czy na zewnątrz, nasze schody stalowe mogą być dostosowane do wszelkich specyficznych wymagań. Aby nasze konstrukcje były jak najbardziej wytrzymałe i bezpieczne, przeprowadzamy obliczenia statyczne i stosujemy wyłącznie materiały najlepszej jakości, takie jak stal odporna na korozję i bezpieczne połączenia.

Jeśli poszukujesz dokładnego wykonawcy schodów lub balustrady w jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Pszczółki, Rębielcz, Kleszczewko, Różyny, Kolnik, Ulkowy, Skowarcz