Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Rzeczenica: Metalowe schody, balustrady

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Fachowa realizacja metalowych schodów i balustrad w gminie Rzeczenica

Nasza działalność zyskała dużą popularność w okolicy za nasze specjalistyczne prace w branży metalowej. Tworzymy balustrady i poręcze ze stali malowanej proszkowo dla tych, którzy chcą mieć zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości. Nasz katalog zawiera szereg elementów dekoracyjnych i ozdobnych do tych balustrad, które są wykonywane na zamówienie naszych klientów.

W gminie Rzeczenica przyjeżdżamy do klientów z okolic: Rzeczenica, Gwieździn, Dzików, Międzybórz, Olszanowo, Grodzisko, Breńsk, Pieniężnica, Brzezie, Trzmielewo

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu partnerów i obsłudze klienta, wypracowaliśmy sobie wyróżniającą się reputację wśród konkurencyjnych firm. Stale poszukujemy nowych i ulepszonych rozwiązań w zakresie balustrad i jesteśmy znani z niezawodności, uczciwości i uważności w świadczeniu naszych usług. Specjalizujemy się w balustradach zewnętrznych, wewnętrznych, ze stali nierdzewnej oraz balkonowych i możemy wykonać każdą konstrukcję metalową lub stalową według specyfikacji klienta. Dodatkowo oferujemy liczne wzory i kolory balustrad na indywidualne zamówienia.

Obecnie szkło jest chętnie wybieranym materiałem do wykorzystania w balustradach ze stali nierdzewnej. Zazwyczaj składa się z dwóch warstw szkła i folii pomiędzy nimi. Nawet jeśli szkło ulegnie uszkodzeniu, pozostanie utrzymane razem, zamiast rozbijać się na kawałki. Można również zastosować szkło hartowane, które rozpada się na mniejsze kawałki, które nie stanowią zagrożenia. Nie ma ograniczeń co do miejsc, w których można zastosować szkło, czy to balkon, taras, schody, czy ściany. Wachlarz opcji szkła jest ogromny, np. szkło bezbarwne, mleczne, brązowe, grafitowe, szronione, kolorowe, gładkie lub fakturowane. Krawędzie szkła mogą być szlifowane w kształty trapezowe lub okrągłe, mogą być również polerowane.

W Rzeczenica bywamy często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę klientów!

Obsługujemy: Rzeczenica, Międzybórz, Pieniężnica, Trzmielewo, Olszanowo, Grodzisko, Dzików, Brzezie, Breńsk, Gwieździn

Schody

Jeśli chodzi o wnętrze i zewnętrzną część domu, schody są niezwykle istotnym elementem. Są one nie tylko cenne praktycznie, ale mają również ogromny wpływ na ogólny wygląd wnętrza. Współczesne schody często składają się z metalowej ramy i mogą być wyposażone w drewniane, kamienne lub szklane stopnie. Szczelina między stopniami tworzy przewiewne, przestronne uczucie, jednocześnie przyczyniając się do objętości pomieszczenia. Stylowe, solidne i wygodne schody, którym towarzyszy atrakcyjna balustrada, będą wspaniałym elementem każdego domu. Oferujemy poręcze wykonane zarówno ze stali nierdzewnej, jak i zwykłej, w dowolnym kształcie, z różnymi zakończeniami, takimi jak płaskie i zaokrąglone nakładki i kolanka. Alternatywnie, drewniana poręcz może być przymocowana do metalowych rur lub cała poręcz może być wykonana z drewna, ale przymocowana do metalowych wsporników.

Jeśli szukasz wykonawcy schodów lub balustrady w jednej z poniższych miejscowości – ZADZWOŃ: Rzeczenica, Brzezie, Breńsk, Pieniężnica, Gwieździn, Grodzisko, Olszanowo, Trzmielewo, Dzików, Międzybórz