Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Władysławowo: Metalowe schody, balustrady

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Władysławowo: Kompleksowa realizacja metalowych schodów, balustrady, poręczy

Nasza działalność zyskała dobrą opinię w okolicy i działa w branży metalowej. Nasi wykwalifikowani pracownicy konstruują balustrady i poręcze przy użyciu stali malowanej proszkowo. Nasz wybór opcji obejmuje również ogromny wybór elementów dekoracyjnych i ozdobnych, które klienci mogą wybrać, gdy szukają balustrady. Elementy te są nie tylko piękne i miłe dla oka, ale zapewniają dodatkowy poziom ochrony przed upadkiem z wysokości. Dzięki tym stylowym i bezpiecznym balustradom można zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie – zwłaszcza małym dzieciom.

W gminie Władysławowo odwiedzamy: Władysławowo, Chałupy, Chłapowo, Ostrowo, Jastrzębia Góra, Rozewie, Karwia, Tupadły

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Tworzymy balustrady ze stali konstrukcyjnej, które mogą być formowane w dowolny kształt i są dostępne w wykończeniu matowym, błyszczącym lub teksturowanym. Cynkowanie ogniowe jest najlepszym sposobem na zabezpieczenie produktu przed rdzą. Balustrady ze stali zwykłej są bardziej opłacalne niż balustrady ze stali nierdzewnej ze względu na jej podatność na korozję.

Szkło jest obecnie powszechnie stosowane do wypełnienia szczelin w balustradach ze stali nierdzewnej. Szkło to jest zazwyczaj w postaci bezpiecznego szkła V.S.G., które składa się z dwóch tafli szkła z folią umieszczoną pomiędzy nimi; dzięki temu szkło pozostaje nienaruszone nawet w przypadku rozbicia. Można również zastosować szkło hartowane, które pęka na małe, nieszkodliwe kawałki. W przypadku szkła w balustradach istnieje wiele możliwości wyboru: może być ono przezroczyste, mleczne, brązowe, grafitowe, matowe, barwione w masie lub fakturowane. Krawędzie szkła mogą być wykonane w różnych kształtach, na przykład trapezowym lub okrągłym, może być również polerowane. Może być stosowane w wielu miejscach, np. na balkonach, tarasach, schodach, ścianach.

Często odwiedzamy gminę Władysławowo, bo jest tak blisko od naszej firmy!

W gminie Władysławowo obsługujemy: Władysławowo, Karwia, Tupadły, Chałupy, Chłapowo, Jastrzębia Góra, Ostrowo, Rozewie

Schody

Schody są integralną częścią domu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz i mają duży wpływ na jego estetykę. Nowoczesne schody składają się z metalowych konstrukcji i stopnic wykonanych zazwyczaj z drewna, kamienia lub szkła, gdzie każdy stopień jest zazwyczaj oddzielony, sprawiając wrażenie lekkości i poszerzając wizualnie pomieszczenie. Przy prawidłowym montażu, innowacyjne połączenie balustrady i schodów może być bardzo atrakcyjne, wygodne i długotrwałe. Dodatkowo oferujemy poręcze ze stali nierdzewnej lub zwykłej z różnymi zakończeniami, takimi jak płaskie i zakrzywione czapki lub kolanka, a także integrację drewnianych poręczy z metalową ramą lub na całej długości za pomocą metalowych wsporników.

Jeśli poszukujesz dokładnego wykonawcy schodów lub balustrady w jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Władysławowo, Ostrowo, Rozewie, Chałupy, Karwia, Jastrzębia Góra, Tupadły, Chłapowo