Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Cewice: Ogrodzenia, bramy, furtki

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Profesjonalne usługi spawalnicze – ogrodzenia, bramy, furtki w gminie Cewice

Nasze ogrodzenia palisadowe cieszą się dużą popularnością ze względu na atrakcyjny wygląd i doskonałe wykonanie, a także wysoką jakość. Elementy stalowe są ocynkowane i pokryte proszkiem, dzięki czemu są niezwykle odporne na warunki atmosferyczne. Posiadamy szeroki wybór kolorów i rozmiarów do wyboru, z których każdy może być zainstalowany w pionie lub poziomie. Nasza firma chętnie pomoże Ci znaleźć idealne ogrodzenie dla Twojego domu lub firmy, takie, które spełni Twoje konkretne potrzeby.

W gminie Cewice odwiedzamy: Cewice, Pieski, Popowo, Dziechno, Karwica, Bukowina, Maszewo Lęborskie, Siemirowice, Łebunia, Krępkowice

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Jeśli szukasz najwyższej klasy ogrodzenia, które nie rozbije banku, nie szukaj dalej! Nasz wybór nowoczesnych i klasycznych ogrodzeń jest najlepszy na rynku. Posiadamy duży zakład, w którym wykorzystujemy zaawansowane technologie i dobrze wyszkolonych specjalistów do produkcji i instalacji najbardziej bezpiecznych systemów ogrodzeniowych. Nasz katalog zawiera metalowe ogrodzenia, żaluzjowe ogrodzenia i automatyczne bramy, a także mamy możliwość zaprojektowania i zainstalowania niestandardowych poręczy schodowych i hilts. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży, możesz polegać na nas, aby spełnić wszystkie swoje potrzeby w zakresie ogrodzeń.

Nasze stalowe ogrodzenia przechodzą proces cynkowania ogniowego, aby zapewnić im ochronę przed żywiołami przez wiele lat. Aby nadać mu atrakcyjny wygląd, nakładana jest następnie powłoka poliestrowa za pomocą malowania proszkowego. Ponadto nasze stalowe bramy przesuwne są wykonane z najlepszej jakości profili stalowych i również przechodzą proces cynkowania ogniowego i malowania proszkowego, aby były odporne na korozję. Nasz zespół profesjonalistów posiada wieloletnie doświadczenie w spawaniu i obróbce metali, dzięki czemu gwarantujemy, że każda brama jest najwyższej jakości i będzie dobrze funkcjonować przez wiele lat.

W Cewice bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zleceń!

Obsługujemy: Cewice, Popowo, Krępkowice, Łebunia, Karwica, Bukowina, Pieski, Siemirowice, Maszewo Lęborskie, Dziechno

Furtki

Stalowe bramy przesuwne są ulubionym rozwiązaniem zarówno wśród klientów mieszkaniowych, jak i przemysłowych. Brama dwuskrzydłowa to kolejna popularna opcja, która musi być umieszczona zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi. Możliwy jest montaż rozwiązań automatycznych z dwoma siłownikami, niezbędnym osprzętem i elektroniką, co pozwala na usytuowanie bramy w najbardziej atrakcyjnym i wygodnym miejscu.

Interesuje Cię realizacja ogrodzenia? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Cewice, Pieski, Siemirowice, Krępkowice, Karwica, Łebunia, Dziechno, Bukowina, Popowo, Maszewo Lęborskie