Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Jastarnia: Ogrodzenia, bramy, furtki

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Fachowa realizacja ogrodzenia metalowego w gminie Jastarnia

Zapewniamy ogrodzenia premium najlepszej jakości, które są profesjonalnie zaprojektowane, wyprodukowane i zainstalowane. Nasz asortyment obejmuje ogrodzenia metalowe, ogrodzenia panelowe, bramy wjazdowe, balustrady i automatykę do bram. Jako prężnie rozwijająca się firma, oferujemy je wszystkie w bardzo przystępnych cenach i wykonane z najwyższej klasy materiałów z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Polecamy nasze rewelacyjne ogrodzenia z profili, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Oprócz kompletnych systemów ogrodzeniowych oferujemy również poszczególne akcesoria. Nieustannie dążymy do doskonałości, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom najlepszej jakości ogrodzenia na rynku.

W gminie Jastarnia najczęściej bywamy w: Jastarnia

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Jeśli szukasz połączenia jakości i przystępnej ceny, nasze ogrodzenia są idealnym rozwiązaniem. Nasza szeroka gama projektów ogrodzeń metalowych obejmuje bramy metalowe, żaluzjowe i automatyczne. Nasz zaawansowany technologicznie zakład produkcyjny i doświadczony zespół gwarantują doskonałe ogrodzenie i zapewniają fachowe doradztwo w zakresie wyboru i instalacji. Jesteśmy również w stanie zrealizować niestandardowe zamówienia i spełnić specyficzne wymagania.

Osoby, które chcą ogrodzić swoją posesję, często wybierają nowoczesne rozwiązanie, które uzupełnia wygląd ich domu. Klasycznym wyborem są bramy skrzydłowe, zapewniające solidne zabezpieczenie i wyznaczające ostateczne granice wokół działki. Bramy te są malowane proszkowo, wyposażone w zawiasy i kwadratowe słupki, mogą być też zautomatyzowane. Bramy przesuwne – zarówno z przeciwwagą, jak i samonośne – są również popularnymi opcjami, idealnymi do nadążania za nowoczesnymi trendami. Bramy te są również malowane proszkowo i są wliczone w cenę.

W Jastarnia bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę interesantów!

W gminie Jastarnia obsługujemy: Jastarnia

Furtki

Bramy składane to świetny wybór zarówno na działki prywatne, jak i publiczne. Zazwyczaj te bramy składają się z dwóch skrzydeł, ale pojedyncze skrzydło może działać, jeśli działka ma ograniczoną przestrzeń. Bramy te zapewniają elastyczność w regulowaniu szerokości w zależności od wielkości posesji. Oferujemy również furtki palisadowe, które pasują do istniejących systemów ogrodzeniowych, dzięki czemu stanowią doskonałe uzupełnienie ogrodzenia.

Jeśli szukasz wykonawcy ogrodzenia metalowego w jednej z poniższych miejscowości – ZADZWOŃ: Jastarnia