Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Czarne: Schody, balustrady, poręcze

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Kompleksowa realizacja metalowych schodów, balustrady, poręczy w gminie Czarne

Nasza działalność osiągnęła dobrą opinię w lokalnym środowisku i posiada doświadczenie zawodowe w branży metalowej. Nasz zespół tworzy balustrady i poręcze ze stali malowanej proszkowo. Oferujemy obszerny wybór ozdób i elementów dekoracyjnych do balustrad, które w całości wykonywane są na zamówienie naszych klientów. Balustrada nie tylko dodaje dekoracyjnego akcentu do każdego otoczenia, ale również stanowi bezpieczną barierę, która zapobiega upadkom i urazom, zwłaszcza u dzieci. Dzięki zamontowaniu balustrady możesz mieć pewność, że Twoi bliscy są chronieni.

W gminie Czarne przyjeżdżamy do klientów z okolic: Czarne, Wyczechy, Nadziejewo, Biernatka, Domisław, Bińcze, Sierpowo, Raciniewo, Łoża, Sokole, Krzemieniewo

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Przez lata kontaktów z klientami i kontrahentami doskonaliliśmy nasze umiejętności i zdobywaliśmy cenne doświadczenie. Nasz zespół ciężko pracuje nad nowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie balustrad. Jesteśmy znani z uczciwości i niezawodności w realizacji zleceń. Nasi eksperci zapewniają, że potrzeby i bezpieczeństwo naszych klientów są spełnione w każdej pracy. Realizujemy niestandardowe zamówienia zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych i innych organizacji. Wykonujemy balustrady zewnętrzne, wewnętrzne, ze stali nierdzewnej oraz balkonowe w różnych kształtach i kolorach. Ponadto możemy stworzyć konstrukcje metalowe i stalowe według projektów na zamówienie.

Nasze balustrady i konstrukcje stalowe są zaprojektowane i wykonane tak, aby były trwałe i estetyczne. Wykonane z materiałów odpornych na zmiany pogody, produkty te nie będą wymagały konserwacji i zachowają swoją jakość przez lata. Dzięki naszej wiedzy możemy udzielić wskazówek dotyczących najbardziej odpowiedniego materiału i konstrukcji dla Twoich potrzeb. Staramy się, aby nasze produkty stalowe płynnie łączyły się z otoczeniem, w którym są zainstalowane.

Często odwiedzamy gminę Czarne, bo jest tak blisko od naszej firmy!

Obsługujemy: Czarne, Biernatka, Krzemieniewo, Wyczechy, Łoża, Domisław, Nadziejewo, Raciniewo, Sierpowo, Sokole, Bińcze

Schody

Schody są podstawowym elementem każdego domu, ale mogą być również wykorzystane do radykalnej poprawy wyglądu jego wnętrza. Nowoczesne schody często posiadają metalową konstrukcję ze stopniami wykonanymi z drewna, kamienia lub szkła, które są rozmieszczone w odstępach, aby stworzyć efekt przestronności. Połączenie tego z dobrze wykonaną poręczą może zaowocować imponującymi, wygodnymi i długotrwałymi schodami. Poręcze mogą być wykonane ze stali nierdzewnej lub zwykłej, mogą przybierać wiele kształtów z płaskimi lub wypukłymi nakładkami i kolankami. Dodatkowo możemy wykonać drewniane poręcze dopasowane do metalowych profili lub biegnące przez całą długość schodów, z metalowymi uchwytami ściennymi do podtrzymania.

Interesuje Cię realizacja schodów lub balustrady? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Czarne, Sierpowo, Krzemieniewo, Sokole, Wyczechy, Biernatka, Nadziejewo, Łoża, Bińcze, Raciniewo, Domisław