Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Rumia: Balustrady, schody, poręcze

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Fachowa realizacja metalowych schodów i balustrad w gminie Rumia

Nasze balustrady ze stali nierdzewnej są idealne dla każdego wnętrza lub przestrzeni zewnętrznej. Ponieważ są one wykonane z trwałego metalu, pozostaną trwale odporne na rdzę i zachowają żywy kolor. Możemy również połączyć stal nierdzewną z innymi materiałami, aby stworzyć charakterystyczny projekt. Nasze balustrady mają nieograniczoną ilość kształtów, dzięki technikom spawania i szlifowania, które stosujemy do produkcji elementów. Nasze balustrady nadają się na tarasy, balkony, klatki schodowe, balkony francuskie i schody zewnętrzne i mogą być wykonane z rur, profili kwadratowych, profili prostokątnych, prętów okrągłych i kwadratowych, płaskowników i kątów, aby uzyskać nowoczesny, klasyczny lub współczesny wygląd.

W gminie Rumia najczęściej bywamy w: Rumia

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Przez lata budowania balustrad wypracowaliśmy pewne cechy, które wyróżniają nas na tle innych firm. Staramy się wciąż podnosić jakość naszych balustrad, oferując bardziej zaawansowane i innowacyjne rozwiązania. Pozostajemy uczciwi i rzetelni w realizacji zleceń, a nasi specjaliści dbają o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Specjalizujemy się w tworzeniu balustrad zewnętrznych, wewnętrznych, ze stali nierdzewnej oraz balkonowych, a także możemy stworzyć niestandardowe wzory i kolory. Ponadto jesteśmy w stanie zbudować każdy rodzaj konstrukcji metalowej lub stalowej według indywidualnego projektu.

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie balustrad oraz innych konstrukcji stalowych, których materiały są odporne na zmienne warunki atmosferyczne i nie wymagają konserwacji. Nasze wysokiej jakości produkty są niezwykle trwałe i estetyczne, dzięki czemu wyróżniają się na tle konkurencji. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić i wskazać najlepszy materiał i konstrukcję dla danego projektu.

W Rumia bywamy często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zapytań!

W gminie Rumia obsługujemy: Rumia

Schody

Nasz zespół specjalizuje się w projektowaniu i budowie schodów stalowych, wykonanych według najwyższych standardów estetyki, wytrzymałości i niezawodności. Bierzemy pod uwagę potrzeby klienta, przeznaczenie schodów i otoczenie, aby skonstruować je w sposób, który najlepiej pasuje do danej przestrzeni. Nasze produkty nadają się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, i mogą być dostosowane do dokładnych specyfikacji. Przed wykonaniem schodów stalowych należy przeprowadzić obliczenia statyczne, aby zapewnić ich bezpieczeństwo i trwałość. Wykorzystujemy najwyższej jakości stal, jak również solidne połączenia i ochronę przed korozją, aby zapewnić trwałą wydajność.

Interesuje Cię realizacja schodów lub balustrady? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Rumia