Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Koczała: Balustrady, nowoczesne metalowe schody

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Nowoczesne schody metalowe i balustrady w gminie Koczała

Balustrady ze stali nierdzewnej są idealne zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, ponieważ zachowują swój nieskazitelny wygląd i nie ulegają korozji ani odbarwieniu. Jesteśmy w stanie stworzyć balustrady o dowolnym kształcie lub wzorze dzięki naszym własnym procesom spawania i szlifowania. Nasze produkty są idealne dla tarasów, balkonów, klatek schodowych, balkonów francuskich i innych. Możemy również użyć różnych materiałów, takich jak rury, profile kwadratowe i prostokątne, pręty okrągłe i kwadratowe, płaskowniki i kątowniki, aby uzyskać nowoczesny, klasyczny lub współczesny wygląd.

W gminie Koczała odwiedzamy: Koczała, Zapadłe, Bielsko, Załęże, Starzno, Pietrzykowo, Łękinia, Trzyniec

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z klientami i wykonawcami w zakresie montażu balustrad, zyskaliśmy opinię godnych zaufania i rzetelnych w realizacji zamówień. Nieustannie staramy się udoskonalać nasze projekty balustrad, zawsze poszukując najnowszych i najbardziej pomysłowych rozwiązań. Nasi wykwalifikowani specjaliści z zaangażowaniem realizują zamówienia i dbają o bezpieczeństwo wszystkich klientów. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy, deweloperów, spółdzielnie mieszkaniowe, instytucje i inne przedsiębiorstwa, które potrzebują balustrad zewnętrznych, wewnętrznych, nierdzewnych i balkonowych w różnych kolorach i wzorach. Jesteśmy w stanie podjąć się również realizacji niestandardowych projektów konstrukcji metalowych lub stalowych.

Balustrady nierdzewne są obecnie często wypełniane szkłem, a konkretnie szkłem bezpiecznym V.S.G. Ten rodzaj szkła składa się z dwóch warstw szkła utrzymywanych razem przez folię, dzięki czemu nawet jeśli pęknie, nie rozbije się na ostre kawałki. Inne rodzaje szkła, takie jak szkło hartowane, mogą być również stosowane i będą rozbijać się na małe, nie raniące kawałki. Jeśli chodzi o opcje szkła, istnieje wiele możliwości wyboru: w tym przezroczyste, mleczne i kolorowe, a także gładkie lub teksturowane. Krawędzie szkła mogą być szlifowane lub polerowane w kształtach trapezowych lub okrągłych. Szkło nadaje się do różnych miejsc, takich jak balkony, tarasy, schody i ściany.

W Koczała bywamy często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zleceń!

W gminie Koczała obsługujemy: Koczała, Pietrzykowo, Bielsko, Zapadłe, Trzyniec, Starzno, Załęże, Łękinia

Schody

Schody są kluczowym elementem każdego domu, zapewniając funkcjonalność i styl. Zazwyczaj składają się z metalowej konstrukcji z drewnianymi, kamiennymi lub szklanymi stopniami z przestrzenią pomiędzy każdym stopniem, tworząc przewiewny, obszerny wygląd. Nowoczesne schody z ciekawą balustradą sprawiają stylowe i trwałe wrażenie. Dodatkowo oferujemy poręcze ze stali nierdzewnej lub zwykłej z różnymi wykończeniami, takimi jak płaskie lub wypukłe nakładki i kolanka. Możemy również wkomponować drewnianą poręcz na całej długości, z metalowymi uchwytami ściennymi.

Jeśli szukasz wykonawcy schodów lub balustrady w jednej z poniższych miejscowości – ZADZWOŃ: Koczała, Starzno, Bielsko, Zapadłe, Załęże, Trzyniec, Łękinia, Pietrzykowo