Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Lipusz: Balustrady, nowoczesne metalowe schody

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Lipusz: Profesjonalne usługi spawalnicze – schody, balustrady, poręcze

Nasze balustrady ze stali nierdzewnej są idealnym rozwiązaniem zarówno dla wnętrz, jak i przestrzeni zewnętrznych. Wytrzymała i odporna na rdzę i blaknięcie, stal nierdzewna stanowi mocną podstawę dla nieograniczonych możliwości projektowych. Każdy element produkujemy sami, co pozwala nam stworzyć dowolny kształt. Nasze balustrady ze stali nierdzewnej nadają się do każdej konstrukcji, w tym tarasów, balkonów, klatek schodowych, balkonów francuskich i schodów zewnętrznych. Dodatkowo możemy zastosować inne materiały, aby zwiększyć piękno i wytrzymałość balustrady.

W gminie Lipusz najczęściej bywamy w: Lipusz, Tuszkowy, Płocice, Szklana Huta, Gostomko, Śluza, Lipuska Huta, Papiernia

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Produkujemy balustrady ze stali konstrukcyjnej, które mogą być dostosowane do dowolnego kształtu i projektu. Powierzchnie mogą być w różnych wykończeniach, takich jak matowe, błyszczące lub gładkie. Malowanie proszkowe jest powszechną praktyką w celu ochrony przed korozją. Zwykła stal wymaga większej ochrony przed rdzewieniem niż stal nierdzewna, dlatego jest bardziej ekonomiczna.

Obecnie balustrady ze stali nierdzewnej są często wypełnione szkłem, które składa się z dwóch warstw szkła i folii z tworzywa sztucznego pomiędzy nimi. W przypadku uszkodzenia szkła, pozostanie ono w jednym kawałku; jako alternatywa dostępne jest jednak szkło hartowane, które pęka, ale nie stwarza ryzyka skaleczenia. Balustrady szklane mogą być stosowane w wielu miejscach, takich jak balkony, schody i ściany, i są one dostępne w różnych kolorach, teksturach i wykończeniach. Krawędzie szkła mogą być szlifowane w trapezowe lub okrągłe kształty, a także mogą być polerowane.

W Lipusz bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę interesantów!

W gminie Lipusz prowadzimy liczne realizacje schodów i balustrad na terenie miejscowości Lipusz, Płocice, Śluza, Szklana Huta, Lipuska Huta, Papiernia, Tuszkowy, Gostomko

Schody

Jeśli chodzi o schody, to są one nie tylko niezbędne w domu, ale również mogą mieć duży wpływ na ogólną estetykę wnętrza. Współczesne schody składają się zazwyczaj z metalowej ramy i drewnianych, kamiennych lub szklanych stopni, które są zaprojektowane z lekką przerwą między każdym stopniem, co daje im lekkość, przewiewność i sprawia, że pokój wydaje się większy. Dobrze wykonane, nowoczesne schody i towarzyszące im poręcze są zarówno atrakcyjne dla oka, jak i stabilne. Oferujemy poręcze ze stali nierdzewnej lub stali o dowolnym konturze, z płaskimi i zakrzywionymi zakończeniami i nakładkami, a nawet możliwe jest posiadanie drewnianej poręczy, która jest częściowo zamontowana w złączach rurowych ze stali nierdzewnej lub stali lub w całości z metalowymi uchwytami ściennymi.

Interesuje Cię realizacja schodów lub balustrady? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Lipusz, Tuszkowy, Papiernia, Gostomko, Płocice, Szklana Huta, Lipuska Huta, Śluza