Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Sztutowo: Balustrady, nowoczesne metalowe schody

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Schody, balustrady i poręcze w gminie Sztutowo

Balustrady ze stali nierdzewnej doskonale sprawdzają się zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz, ponieważ mają gwarancję, że nigdy nie zardzewieją i pozostaną żywe. Jesteśmy w stanie dostosować je do dowolnego kształtu lub wzoru poprzez spawanie i szlifowanie poszczególnych elementów. Nasze balustrady idealnie nadają się na schody, tarasy, balkony, balkony francuskie i inne schody zewnętrzne. Wykorzystujemy różne materiały takie jak rury, profile kwadratowe, profile prostokątne, pręty okrągłe i kwadratowe, płaskowniki oraz kątowniki, aby stworzyć nowoczesny, klasyczny lub współczesny projekt.

W gminie Sztutowo odwiedzamy: Sztutowo

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Przez nasze wieloletnie doświadczenie w montażu balustrad oraz współpracę z klientami i wykonawcami, wypracowaliśmy atrybuty, które wyróżniają nas na tle innych firm. Nieustannie dążymy do udoskonalenia naszych balustrad, tworząc innowacyjne rozwiązania. Nasi klienci mogą polegać na naszej uczciwości i rzetelności, a nasi technicy są zaangażowani w realizację potrzeb i zapewnienie bezpieczeństwa. Współpracujemy z osobami prywatnymi, ale specjalizujemy się w obsłudze firm, deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, instytucji i innych organizacji. Oferujemy na zamówienie balustrady zewnętrzne, wewnętrzne, ze stali nierdzewnej oraz balkonowe w różnych wzorach i kolorach. Dodatkowo jesteśmy w stanie wykonać dowolną konstrukcję metalową lub stalową na podstawie indywidualnych planów.

Szkło jest częstym materiałem stosowanym w nowoczesnych balustradach. Ten rodzaj szkła, znany jako szkło bezpieczne V.S.G., składa się z dwóch warstw szkła oddzielonych folią. Nawet jeśli szkło pęknie, nie roztrzaska się na kawałki i nie zrobi krzywdy ludziom. Opcją jest również szkło hartowane, które rozbija się na mniejsze, nieszkodliwe kawałki. Nie ma ograniczeń co do miejsca montażu balustrad szklanych, są to balkony, tarasy, schody, ściany. Dodatkowo balustrady szklane występują w wielu opcjach, od przezroczystych po matowe, kolorowe, gładkie lub teksturowane, a ich krawędzie mogą być szlifowane do kształtów trapezowych lub okrągłych i polerowane.

W gminie Sztutowo bywamy bardzo często – to teren naszego działania!

Obsługujemy: Sztutowo, Płonina, Groszkowo, Kobyla Kępa, , Łaszka, Kąty Rybackie

Schody

Przy projektowaniu schodów stalowych nasza firma stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo, estetykę i trwałość. Bierzemy pod uwagę potrzeby klienta, przeznaczenie i umiejscowienie schodów oraz dbamy o to, aby stanowiły one uzupełnienie otoczenia. Nasz profesjonalny zespół uwzględnia wszystkie niezbędne obliczenia statyczne, zapewniając, że schody są bezpieczne w użytkowaniu i odporne na uszkodzenia. Stosujemy tylko najwyższej klasy stal i najpewniejsze połączenia, z odpowiednim zabezpieczeniem antykorozyjnym.

Interesuje Cię realizacja schodów lub balustrady? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Sztutowo, Kąty Rybackie, Groszkowo, Łaszka, Kobyla Kępa, Płonina,