Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Jastarnia: Balustrady, nowoczesne metalowe schody

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Schody, balustrady i poręcze w gminie Jastarnia

Nasza wiodąca w branży firma specjalizuje się w produkcji metalowych balustrad i poręczy. Nasze projekty wykonane na zamówienie są malowane proszkowo dla zapewnienia długiej żywotności i są wyposażone w szereg dekoracyjnych, ozdobnych elementów. Wprowadzając do swojego domu balustradę ochronną, mogą Państwo zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie, zwłaszcza małym dzieciom, gdyż barierki te zapobiegają upadkom z wysokości mostów, wiaduktów, schodów, balkonów i tarasów.

W gminie Jastarnia przyjeżdżamy do klientów z okolic: Jastarnia

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Produkujemy balustrady ze stali zwykłej, które mogą być wykonane w dowolnym kształcie i pomalowane różnymi wykończeniami. Główną różnicą pomiędzy stalą zwykłą a nierdzewną jest ich poziom odporności na korozję. Stal konstrukcyjna musi być chroniona przed rdzewieniem, co najlepiej jest robić poprzez cynkowanie ogniowe. Balustrady ze stali zwykłej są bardziej przystępne cenowo niż te wykonane ze stali nierdzewnej.

Nasze balustrady są najwyższej jakości i wykonane z rur, metalu i stali nierdzewnej dla maksymalnej trwałości. Bierzemy pod uwagę otoczenie lub krajobraz, w którym zostaną umieszczone, aby zapewnić kompatybilność i harmonię. Nasze produkty są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, nie wymagają konserwacji i zachowają swój estetyczny wygląd przez wiele lat. Zajmujemy się nie tylko produkcją balustrad, ale również możemy służyć radą i wskazówkami dotyczącymi właściwego doboru materiałów i konstrukcji.

W Jastarnia bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zleceń!

W gminie Jastarnia obsługujemy: Jastarnia

Schody

Nasza firma specjalizuje się w produkcji schodów stalowych, które zapewniają atrakcyjną estetykę i ponadprzeciętną żywotność. Staramy się wykonać projekt, który odpowiada potrzebom i funkcjonalności konstrukcji w danym miejscu, sprawiając, że wtapia się ona w otoczenie. Przyjmujemy zlecenia na schody wewnętrzne i zewnętrzne, dostosowując je do specyfikacji klienta. Każdy tworzony przez nas projekt schodów stalowych kładzie nacisk na obliczenia statyczne, które zapewniają ich bezpieczeństwo, wytrzymałość i trwałość. Używamy tylko najwyższej jakości stali, najbardziej niezawodnych połączeń i najlepszych zabezpieczeń antykorozyjnych, aby zagwarantować, że nasze produkty są niezawodne i przyciągają wzrok.

Interesuje Cię realizacja schodów lub balustrady? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Jastarnia