Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Koczała: Ogrodzenia metalowe, bramy

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Kompleksowa realizacja ogrodzenia metalowego: bramy, furtki, przęsła w gminie Koczała

Nasza firma to prężnie rozwijająca się firma z nowoczesnym podejściem do ogrodzeń. Oferujemy wiele przystępnych cenowo opcji ogrodzeń, wszystkie wykonane z najwyższej klasy materiałów i wykonane z precyzją. Naszą najpopularniejszą ofertą jest profilowanie, w ramach którego oferujemy kompleksowy system ogrodzeniowy oraz szereg akcesoriów. Nieustannie podążamy za najnowszymi trendami i technologią, więc możesz mieć pewność, że otrzymasz tylko to, co najlepsze.

W gminie Koczała najczęściej bywamy w: Koczała, Bielsko, Łękinia, Załęże, Pietrzykowo, Zapadłe, Trzyniec, Starzno

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Jeśli chodzi o ogrodzenia, zapewniamy idealną równowagę między jakością a przystępną ceną. Jesteśmy wyposażeni w nowoczesną technologię i wysoko wykwalifikowany personel w naszym przestronnym obiekcie, co pozwala nam tworzyć najlepsze ogrodzenia zarówno dla klasycznych, jak i współczesnych domów. Dodatkowo, nasza bogata kolekcja ogrodzeń metalowych, żaluzjowych i bram automatycznych ułatwia klientom znalezienie idealnego systemu ogrodzeniowego dla ich potrzeb. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy również dostosować projekt i komponenty każdego systemu ogrodzeniowego, balustrady schodowej lub pochylni do specyfikacji klienta.

W naszej firmie ogrodzenia stalowe są poddawane procesowi cynkowania ogniowego, co zapewnia im wieloletnią ochronę przed żywiołami. Aby nadać ogrodzeniu atrakcyjny wygląd, nakładana jest powłoka poliestrowa za pomocą malowania proszkowego. Bramy przesuwne są skonstruowane z najwyższej jakości profili stalowych i poddawane są cynkowaniu ogniowemu i malowaniu proszkowemu w celu ochrony przed korozją. Nasz zespół ekspertów został profesjonalnie przeszkolony w zakresie spawania i obróbki metalu, dzięki czemu nasi klienci otrzymują bramy o wyjątkowej jakości i trwałości.

Często odwiedzamy gminę Koczała, bo jest w pobliżu

Obsługujemy: Koczała, Łękinia, Załęże, Bielsko, Trzyniec, Starzno, Zapadłe, Pietrzykowo

Furtki

Stalowe bramy przesuwne to powszechna opcja na rynku, używana zarówno przez klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Bramy dwuskrzydłowe to kolejny popularny wybór, choć ze względu na przepisy budowlane muszą otwierać się do wewnątrz w kierunku linii posesji. Do takich bram można zaimplementować automatykę, dzięki czemu można je umieścić w dowolnym miejscu ogrodzenia, które jest najbardziej pożądane i praktyczne.

Jeśli poszukujesz dokładnego wykonawcy ogrodzenia w jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Koczała, Łękinia, Zapadłe, Bielsko, Trzyniec, Starzno, Załęże, Pietrzykowo