Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Bobowo: Ogrodzenia, nowoczesne bramy

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Bobowo: Precyzyjnie wykonujemy ogrodzenia metalowe

Nasze ogrodzenia palisadowe są znane z atrakcyjnego wyglądu, jakości premium i szerokiego wyboru kolorów. Te ogrodzenia mogą być łatwo stosowane jako mieszkalnych lub komercyjnych opcji ogrodzenia, a oni oferują doskonałą ochronę przed każdym rodzajem pogody. Każdy z paneli jest ocynkowany ogniowo i malowany proszkowo, aby zapewnić dodatkową trwałość. Ponadto, ogrodzenia palisadowe są w stanie być zainstalowane zarówno poziomo, jak i pionowo. Nasz zespół jest gotowy, aby pomóc Ci znaleźć idealne rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Nasze ogrodzenia palisadowe są w wielu rozmiarach i kolorach do wyboru.

W gminie Bobowo przyjeżdżamy do klientów z okolic: Bobowo, Jabłówko, Grabowiec, Grabowo, Wysoka, Smoląg

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Jeśli szukasz metalowego ogrodzenia, które jest zarówno atrakcyjne, jak i trwałe, nasze stalowe ogrodzenia posesyjne stanowią idealne rozwiązanie. Nie tylko poprawiają estetykę Twojego domu, ale te ogrodzenia poprawiają również bezpieczeństwo, ograniczając dostęp osób postronnych. Oferujemy przęsła, słupki, furtki i bramy, zarówno przesuwne, jak i skrzydłowe, które występują w różnych wzorach – od nowoczesnych po klasyczne i ozdobne. Nasze ogrodzenia metalowe są odporne na korozję, malowane proszkowo i mogą być dostosowane do indywidualnych projektów. Dodatkowo, opcja wypełnienia pionowego lub poziomego, rodzaj konstrukcji (otwarta lub zamknięta), a także wymiary w zakresie wysokości i szerokości zapewniają dalszą personalizację. Dzięki odpowiedniemu zwieńczeniu z pewnością znajdziesz idealne ogrodzenie metalowe dla swojej posesji.

Ludzie, którzy szukają ogrodzenia swojej własności często wolą nowoczesne podejście, które będzie pasować do stylu ich domu. Bramki ogrodzeniowe na zawiasach są najczęstszym typem i są bardzo skuteczne dla bezpieczeństwa, wytyczając granice nieruchomości i utrzymując dzieci bezpieczne. Te bramy pochodzą z zawiasami, kwadratowe słupki i malowanie proszkowe w celu ochrony przed korozją. Bramy przesuwne, z przeciwwagą lub samonośne, są popularną opcją z naszego wyboru. Są one idealne dla obszarów prywatnych i są malowane proszkowo dla ochrony. Oba typy bram są przygotowane do automatyzacji.

W gminie Bobowo bywamy bardzo często – to blisko naszej siedziby!

W gminie Bobowo obsługujemy: Bobowo, Grabowo, Grabowiec, Wysoka, Smoląg, Jabłówko

Furtki

Zepsute bramy można zastąpić bramami składanymi, które zawierają jedno lub dwa skrzydła. Jest to idealna opcja zarówno dla miejsc publicznych, jak i prywatnych przestrzeni o ograniczonych możliwościach zakwaterowania. Są one proste w dostosowaniu do różnych szerokości, więc jest to idealne rozwiązanie, jeśli Twoje podwórko jest dość wąskie. Dodatkowo, jeśli szukasz wzmocnionego systemu bezpieczeństwa, możesz rozważyć furtki palisadowe do swojego ogrodzenia. Na rynku dostępnych jest kilka opcji furtek panelowych, które komponują się z istniejącym ogrodzeniem.

Jeśli szukasz wykonawcy ogrodzenia metalowego w jednej z poniższych miejscowości – ZADZWOŃ: Bobowo, Smoląg, Jabłówko, Grabowo, Wysoka, Grabowiec