Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Dziemiany: Ogrodzenia metalowe, bramy

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Dziemiany: Nowoczesne ogrodzenia metalowe

Dostarczamy Państwu najlepszej jakości ogrodzenia dostępne na rynku. Nasza firma projektuje, produkuje i montuje profesjonalne i nowoczesne ogrodzenia, począwszy od ogrodzeń metalowych i panelowych, po bramy wjazdowe, balustrady i bramy automatyczne. Jesteśmy nowoczesną i szybko rozwijającą się firmą, oferującą produkty wykonane z mocnych, trwałych materiałów w konkurencyjnych cenach. Nasi klienci szczególnie cenią sobie duży wybór ogrodzeń profilowych, a także kompleksowe systemy ogrodzeniowe i poszczególne akcesoria. Nasz zespół zawsze aktywnie bada postępy w branży, aby zapewnić Państwu dostęp do najbardziej niezawodnych i niezawodnych ogrodzeń.

W gminie Dziemiany odwiedzamy: Dziemiany, Trzebuń, Kalisz, Raduń, Piechowice, Jastrzębie Dziemiańskie

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Dla osób poszukujących wysokiej jakości ogrodzenia w ekonomicznej cenie, nasza firma jest idealnym rozwiązaniem. Nasze najnowocześniejsze maszyny i wyjątkowa siła robocza pozwalają nam oferować najlepsze na rynku ogrodzenia dla nowoczesnych i tradycyjnych posesji. Jesteśmy dumni, że mamy ogromny wybór ogrodzeń metalowych, żaluzjowych i bram automatycznych dla naszych klientów do wyboru. Nasz zespół jest znany ze swojej wiedzy w branży i może tworzyć niestandardowe ogrodzenia, balustrady i więcej, które spełniają potrzeby naszych klientów, zawsze zapewniając szybką i niezawodną instalację i obsługę.

W naszej firmie, stalowe ogrodzenia są traktowane z cynkowaniem ogniowym, aby chronić przed uszkodzeniami pogodowymi przez lata. Technika ta zapewnia doskonałą ochronę przed rdzą. Ponadto poprzez malowanie proszkowe nakładana jest powłoka poliestrowa, aby nadać ocynkowanemu ogrodzeniu atrakcyjny wygląd. Nasze bramy przesuwne są wykonane z najlepszej jakości profili stalowych i również otrzymują cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe dla dalszej ochrony przed korozją. Nasz zespół profesjonalistów, z dużym doświadczeniem w spawaniu i obróbce metali, zajmuje się produkcją wysokiej jakości bram, które mogą trwać przez długi czas z niezawodnym działaniem i wygodnym użytkowaniem.

W gminie Dziemiany bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Obsługujemy: Dziemiany, Raduń, Piechowice, Jastrzębie Dziemiańskie, Trzebuń, Kalisz

Furtki

Bramy przesuwne są bardzo popularne zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i gospodarczych. Brama dwuskrzydłowa jest również popularnym wyborem, ale musi być umieszczona zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi. Automatyzacja bramy dwuskrzydłowej jest możliwa przy zastosowaniu odpowiednich komponentów, co oznacza, że można ją umieścić w miejscu najbardziej estetycznym lub praktycznym.

Jeśli poszukujesz dokładnego wykonawcy ogrodzenia w jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Dziemiany, Trzebuń, Piechowice, Raduń, Jastrzębie Dziemiańskie, Kalisz