Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Borzytuchom: Ogrodzenia, furtki, bramy

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Borzytuchom: Solidne ogrodzenia, furtki, bramy

Jeśli szukasz nowoczesnych, wysokiej jakości ogrodzeń, nie szukaj dalej niż nasza firma. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu ogrodzeń metalowych, panelowych, bram wjazdowych i sztachetowych, a także systemów automatyki bramowej. Nasze produkty wykonane są z najwyższej klasy materiałów i mają bezkonkurencyjne ceny. Ponadto w naszym asortymencie znajdują się profile, które cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów, a także kompleksowe systemy ogrodzeniowe i poszczególne akcesoria. Dodatkowo, na bieżąco śledzimy wszelkie nowinki w branży, aby mieć pewność, że zapewniamy Państwu najlepszą obsługę.

W gminie Borzytuchom przyjeżdżamy do klientów z okolic: Borzytuchom, Krosnowo, Chotkowo, Niedarzyno, Dąbrówka, Jutrzenka, Struszewo, Osieki

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Stalowe ogrodzenie posesyjne to doskonały sposób na wzbogacenie wyglądu Twojej posesji, a jednocześnie zwiększenie bezpieczeństwa. Nasz wybór obejmuje przęsła ogrodzeniowe, słupki, furtki, bramy przesuwne i bramy skrzydłowe, z których każda jest produkowana z wysoką jakością i różnorodnymi opcjami projektowymi. Oferujemy zabezpieczenie antykorozyjne i malowanie proszkowe wraz z nowoczesnymi systemowymi rozwiązaniami montażowymi, zapewniającymi łatwość ustawienia. Możesz wybierać spośród wzorów od prostych i nowoczesnych po klasyczne i dekoracyjne, a także wybierać spośród różnych typów konstrukcji (otwarte lub zamknięte), wymiarów (wysokość i szerokość) oraz zwieńczeń.

Osoby budujące ogrodzenie dla swojej prywatnej posesji często decydują się na bramy dwuskrzydłowe, które stanowią doskonałe uzupełnienie charakteru domu. Bramy uchylne zapewniają ochronę i określają granice terenu, jednocześnie trzymając dzieci i obcych z dala. Są one dostarczane z zawiasami i malowanymi proszkowo słupkami, które są gotowe do zautomatyzowania. Bramy przesuwne, zarówno z przeciwwagą, jak i samonośne, są również popularnym produktem z naszej oferty i stanowią świetny dodatek do każdego nowoczesnego terenu. W cenę wliczone jest efektowne malowanie proszkowe.

W Borzytuchom bywamy często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zapytań!

Obsługujemy: Borzytuchom, Dąbrówka, Struszewo, Krosnowo, Niedarzyno, Chotkowo, Osieki, Jutrzenka

Furtki

Bramy przesuwne stalowe są powszechnie stosowanym rodzajem bramy zarówno dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Bramy dwuskrzydłowe, ze względu na obowiązujące przepisy prawne, muszą być jednak zlokalizowane w centrum działki. Choć może to być ograniczające, to jednak istnieje możliwość zainstalowania dedykowanej automatyki, która obejmuje dwa siłowniki, okucia i elektronikę. Dzięki temu bramy dwuskrzydłowe można zamontować w sposób najbardziej estetyczny i wygodny.

Jeśli szukasz wykonawcy ogrodzenia metalowego w jednej z poniższych miejscowości – ZADZWOŃ: Borzytuchom, Niedarzyno, Krosnowo, Jutrzenka, Osieki, Struszewo, Chotkowo, Dąbrówka