Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Czarne: Ogrodzenia, nowoczesne bramy

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Czarne: Solidne ogrodzenia, furtki, bramy

Nasza firma prężnie się rozwija, aby zapewnić Państwu najbardziej niezawodne, profesjonalne i nowoczesne ogrodzenia dostępne w świetnej cenie. Specjalizujemy się w ogrodzeniach metalowych, ogrodzeniach panelowych, bramach wjazdowych, balustradach i automatyce do bram, a wszystko to wykonane z najwyższej jakości materiałów, które mają służyć przez lata. Z dumą prezentujemy naszym klientom również rewelacyjne ogrodzenia z profili i różne inne akcesoria, zawsze podążając za najnowszymi trendami w branży, aby zapewnić najwyższą jakość.

W gminie Czarne najczęściej bywamy w: Czarne, Sokole, Bińcze, Nadziejewo, Łoża, Sierpowo, Krzemieniewo, Domisław, Raciniewo, Biernatka, Wyczechy

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Nasze stalowe ogrodzenia posesyjne są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także stanowią dodatkową warstwę bezpieczeństwa dla każdego domu. Mamy wiele opcji, od klasycznych po nowoczesne projekty, w tym przęsła ogrodzeniowe, słupki, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Nasze metalowe ogrodzenia są odporne na korozję i malowane proszkowo, a jednocześnie łatwe w montażu dzięki nowoczesnym rozwiązaniom systemowym. Ponadto klienci mogą dostosować projekt, rodzaj konstrukcji, wymiary i zwieńczenie ogrodzenia do swoich potrzeb.

Bramy dwuskrzydłowe, wyposażone w fabrycznie wypełnione profile, stają się coraz bardziej popularnym wyborem dla osób pragnących ogrodzić swoją posesję. Bramy te, osadzone na zawiasach, stanowią mocną barierę chroniącą przed dziećmi bez nadzoru i nieupoważnionymi gośćmi. Bramy dostarczane są wraz z zawiasami, słupkami i lakierem proszkowym, są również przygotowane do automatyzacji. Dodatkową opcją są bramy przesuwne, zarówno z przeciwwagą, jak i samonośne. Są one szczególnie przydatne dla osób poszukujących nowoczesnego rozwiązania, które wpisuje się w obecną estetykę. Cena za te bramy obejmuje efektowne malowanie proszkowe.

W Czarne bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zleceń!

Obsługujemy: Czarne, Nadziejewo, Biernatka, Raciniewo, Bińcze, Domisław, Sokole, Wyczechy, Sierpowo, Krzemieniewo, Łoża

Furtki

Stalowe bramy przesuwne są szeroko rozpowszechnione i są używane zarówno przez klientów prywatnych, jak i komercyjnych. Bramy dwuskrzydłowe to kolejny powszechnie wybierany typ bramy, który ze względu na przepisy prawa może otwierać się tylko do wewnątrz w kierunku środka posesji. Jeśli brama dwuskrzydłowa jest pożądana, możliwe jest zainstalowanie specjalnej automatyki, która składa się z dwóch siłowników, które otwierają i zamykają bramę, oprócz wymaganej elektroniki i sprzętu. Brama dwuskrzydłowa może być umieszczona w dowolnym miejscu, które jest preferowane przez właściciela.

Jeśli poszukujesz dokładnego wykonawcy ogrodzenia w jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Czarne, Sierpowo, Nadziejewo, Raciniewo, Wyczechy, Domisław, Sokole, Bińcze, Łoża, Krzemieniewo, Biernatka