Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Łeba: Ogrodzenia, bramy, furtki

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Łeba: Solidne ogrodzenia, furtki, bramy

Nasze ogrodzenia palisadowe są bardzo poszukiwane ze względu na ich elegancki wygląd uzyskany dzięki drobiazgowej dbałości o szczegóły, wysokiej jakości konstrukcji profili stalowych, cynkowaniu ogniowemu i malowaniu proszkowemu. Z szerokiej gamy kolorów RAL, stanowią one doskonałe rozwiązanie ogrodzenia zarówno dla nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Będąc zwartą i wytrzymałą konstrukcją, te panele ogrodzeniowe są odporne na warunki atmosferyczne i występują w różnych rozmiarach i kolorach. Nasza firma może pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie, które spełnia wszystkie Twoje potrzeby.

W gminie Łeba najczęściej bywamy w: Łeba

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Jeśli szukasz wysokiej jakości ogrodzenia w przystępnej cenie, to nie szukaj dalej niż nasz wybór. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i zaawansowaną technologią, która gwarantuje wysokiej jakości elementy ogrodzenia, zainstalowane i serwisowane przez nasz wysoko wyszkolony personel. Nasza szeroka gama metalowych konstrukcji, od żaluzjowych ogrodzeń po automatyczne bramy, może być dostosowana do Twojej dokładnej specyfikacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży ogrodzeniowej, możesz nam zaufać, że zapewnimy rzetelne, profesjonalne doradztwo i spełnimy wszystkie Twoje potrzeby.

Jeśli chodzi o ogrodzenia stalowe, podejmujemy dodatkowe kroki, aby zapewnić maksymalną ochronę przed żywiołami. Poddajemy je procesowi cynkowania ogniowego, a następnie dodatkowo zwiększamy ich atrakcyjność wizualną za pomocą specjalnej powłoki poliestrowej w postaci malowania proszkowego. Te same standardy dotyczą naszych stalowych bram przesuwnych, które zostały zbudowane z najwyższej jakości profili stalowych i również są ocynkowane i malowane proszkowo dla zapewnienia najwyższej ochrony i trwałości. Nasz zespół fachowych spawaczy i ślusarzy posiada wysokie kwalifikacje, gwarantując bramy o najwyższej jakości i trwałym działaniu.

W Łeba bywamy często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zapytań!

W gminie Łeba obsługujemy: Łeba

Furtki

Stalowe bramy przesuwne są dość powszechne wśród konsumentów zarówno mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Bramy dwuskrzydłowe są jednak szczególnym rozwiązaniem bramowym, które ze względu na określone przepisy budowlane muszą znajdować się w centrum działki. Do tego rodzaju bramy można założyć dedykowane systemy automatyki, składające się z dwóch siłowników, towarzyszącego im osprzętu oraz elektroniki. Dzięki temu brama dwuskrzydłowa może być montowana wszędzie tam, gdzie okaże się, że jest to rozwiązanie zarówno estetyczne, jak i praktyczne.

Jeśli szukasz wykonawcy ogrodzenia metalowego w jednej z poniższych miejscowości – ZADZWOŃ: Łeba