Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Lębork: Ogrodzenia, nowoczesne bramy

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Lębork: Solidne ogrodzenia, furtki, bramy

Za przystępną cenę zapewniamy Państwu najlepsze dostępne ogrodzenia. Nasza firma jest nowoczesna i szybko się rozwija, dzięki czemu możemy zapewnić, że oferowane przez nas ogrodzenia są wykonane z materiałów premium, z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Ponadto nasi klienci bardzo cenią sobie dostarczane przez nas ogrodzenia z profili. Co więcej, dostarczamy nie tylko kompletne systemy ogrodzeniowe, ale również poszczególne dodatki. Nieustannie podążamy za rozwojem branży, dzięki czemu możemy zagwarantować, że nasze produkty są najwyższej klasy.

W gminie Lębork najczęściej bywamy w: Lębork

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Nasze stalowe ogrodzenia posesyjne oferują połączenie trwałości, estetyki i bezpieczeństwa dla Twojego domu. Z różnych wzorów dostępnych, od nowoczesnych do klasycznych, jesteśmy pewni, że mamy idealne ogrodzenie dla Ciebie. Każde ogrodzenie jest zabezpieczone przed korozją i malowane proszkowo dla łatwej instalacji. Możesz wybrać ogrodzenie odpowiadające Twoim konkretnym potrzebom – pod względem projektu, rodzaju konstrukcji, rozmiaru i zwieńczenia. Ciesz się bezpieczeństwem i spokojem ducha, które daje wysokiej jakości stalowe ogrodzenie posesyjne.

Ludzie, którzy decydują się na ogrodzenie swojej ziemi, często wybierają nowoczesną bramę uchylną, która będzie pasować do estetyki ich domu. Bramy te stanowią bezpieczną barierę dla działki i uniemożliwiają wejście na nią dzieciom bez nadzoru lub niechcianym gościom, a w zestawie znajdują się zawiasy, słupki oraz malowanie proszkowe. W naszej ofercie znajdują się również bramy przesuwne, które są najbardziej popularnymi produktami, ponieważ nadążają za postępem czasu. Wszystkie rodzaje bram przesuwnych posiadają skuteczne malowanie proszkowe.

W Lębork bywamy często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zleceń!

W gminie Lębork obsługujemy: Lębork

Furtki

Bramy dwuskrzydłowe stanowią wyróżniający się element każdej posesji i są częstym wyborem zarówno wśród właścicieli prywatnych, jak i przemysłowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi muszą one otwierać się na środek działki, co wymaga wcześniejszego dokładnego zaplanowania. Do tego typu bramy można zainstalować odpowiednią automatykę, wyposażoną w dwa siłowniki do jej otwierania i zamykania, a także całą wymaganą elektronikę i osprzęt. Ostatecznie możemy umieścić bramę dwuskrzydłową tam, gdzie wygląda i działa najlepiej dla nas.

Interesuje Cię realizacja ogrodzenia? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Lębork