Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Sztutowo: Ogrodzenia metalowe, bramy

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Sztutowo: Profesjonalne usługi spawalnicze – ogrodzenia, bramy, furtki

Jeśli szukasz ogrodzenia najwyższej jakości, to nie szukaj dalej! Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnych, nowoczesnych projektach, począwszy od ogrodzeń metalowych po bramy wjazdowe, balustrady, a nawet automatykę do bram. Nasze ceny są bezkonkurencyjne, a nasze produkty wykonane są z najwyższą dbałością o szczegóły, co gwarantuje, że wytrzymają lata użytkowania. Zapewniamy również rewelacyjne ogrodzenia z profili oraz indywidualne akcesoria, które uzupełnią Twój system ogrodzeniowy. Ponadto zawsze staramy się być na bieżąco z najnowszymi innowacjami w branży, więc zawsze możesz mieć pewność, że nasze produkty są najlepszej jakości.

W gminie Sztutowo odwiedzamy: Sztutowo, Płonina, Kobyla Kępa, Groszkowo, , Kąty Rybackie, Łaszka

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Nasze stalowe ogrodzenia posesyjne stanowią świetną opcję dla tych, którzy chcą zwiększyć estetykę swojego domu, jak również dodać dodatkową warstwę bezpieczeństwa dla właścicieli. Oferujemy przęsła ogrodzeniowe, słupki, furtki, bramy przesuwne i skrzydłowe, z których każdy jest zaprojektowany z myślą o trwałości, a dzięki różnorodnym wykończeniom i stylom dekoracyjnym każdy znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy również bramy na zamówienie, aby dopasować je do indywidualnych projektów i gwarantujemy ich odporność na korozję i malowanie proszkowe. Nasze systemy ogrodzeniowe są łatwe w montażu i pozwalają na wiele opcji projektowych, takich jak pionowe lub poziome wypełnienie, otwarta lub zamknięta konstrukcja oraz różne wysokości i szerokości.

Nasze stalowe ogrodzenia przechodzą proces cynkowania ogniowego, aby chronić je przed złą pogodą i korozją. Dodatkowo, poprzez malowanie proszkowe, dodajemy atrakcyjną powłokę poliestrową. Nasze bramy przesuwne, wykonane z najwyższej jakości profili stalowych, również korzystają z ochrony w postaci cynkowania ogniowego i malowania proszkowego. Nasz wykwalifikowany personel posiada bogate doświadczenie w spawaniu i obróbce metali i zapewnia, że każda wykonana przez nas brama jest najwyższej jakości i przetrwa lata bez żadnych problemów.

W Sztutowo bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę interesantów!

W gminie Sztutowo prowadzimy liczne realizacje ogrodzeń na terenie miejscowości Sztutowo, Kobyla Kępa, Płonina, , Łaszka, Groszkowo, Kąty Rybackie

Furtki

Stalowe bramy przesuwne są bardzo popularne zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i komercyjnych, ale świetnym wyborem są również bramy dwuskrzydłowe. Bramy te muszą jednak otwierać się do wewnątrz zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi. Automatyka jest opcją dla bram dwuskrzydłowych i składa się z dwóch silników, całego wymaganego osprzętu oraz niezbędnej elektroniki. Instalacja bramy dwuskrzydłowej jest elastyczna i można ją umieścić tam, gdzie wygląda najatrakcyjniej i jest najwygodniejsza dla użytkownika.

Jeśli szukasz wykonawcy ogrodzenia metalowego w jednej z poniższych miejscowości – ZADZWOŃ: Sztutowo