Pilne zlecenia wykonujemy nawet w 7 dni!

Ostaszewo: Metalowe schody, balustrady

Zadzwoń

Email

biuro@kw-slusarstwo.pl
 

Lokalizacja

ul. Bolesława Krzywoustego 1a
81-035 Gdynia

Kompleksowe realizacje

Ostaszewo: Precyzyjnie wykonujemy metalowe schody, balustrady, poręcze

Balustrady ze stali nierdzewnej są idealne zarówno dla wnętrz, jak i przestrzeni zewnętrznych. Dzięki żywemu kolorowi metalu, sprawi, że każdy obszar będzie się wyróżniał i pozostanie trwały bez dodatkowej ochrony przed elementami. Nasza firma ma możliwość dostosowania balustrad ze stali nierdzewnej w dowolnym kształcie i rozmiarze, ponieważ elementy są spawane i szlifowane w domu. Tworzymy balustrady dla różnych platform, w tym balkonów, klatek schodowych, tarasów, schodów zewnętrznych i balkonów francuskich, wykorzystując różne materiały, takie jak rury, pręty i płaskowniki dla nowoczesnego, klasycznego lub współczesnego wyglądu.

W gminie Ostaszewo najczęściej bywamy w: Ostaszewo, Jeziernik, Nowa Kościelnica, Palczewo, Piaskowiec, Nowa Cerkiew, Gniazdowo

Zaczynamy od niezobowiązującej wyceny na e-mail – wyślij podstawowe wymiary!

Szacunkowy koszt jest do zaakceptowania? Spotkajmy się na pomiarze u Państwa.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i silnym relacjom z naszymi klientami i kontrahentami wypracowaliśmy wiele cech, które wyróżniają nas spośród innych firm. Zawsze poszukujemy nowych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie balustrad, staramy się zapewnić uczciwość, rzetelność i bezpieczeństwo we wszystkich naszych projektach. Specjalizujemy się w tworzeniu balustrad zewnętrznych i wewnętrznych, balustrad ze stali nierdzewnej, balustrad balkonowych i innych, w wielu wzorach i kolorach dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Dodatkowo jesteśmy w stanie wykonać niestandardowe konstrukcje metalowe i stalowe według indywidualnych projektów.

Nasze balustrady są projektowane i tworzone z wielką dbałością o szczegóły, ponieważ naszym celem jest zapewnienie kompatybilności i estetyki przy integracji z każdym środowiskiem lub krajobrazem. Używamy materiałów takich jak rury, metal i stal nierdzewna, aby nasze rozwiązania były szczególnie wytrzymałe i długotrwałe w stosunku do elementów. Mamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie, więc klienci mogą być pewni naszej zdolności do udzielania porad i wskazówek dotyczących odpowiedniego materiału i konstrukcji dla danego zadania. Ponadto nasze balustrady nie wymagają konserwacji i pozostają w doskonałym stanie przez wiele lat.

W gminie Ostaszewo bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Obsługujemy: Ostaszewo, Piaskowiec, Nowa Kościelnica, Gniazdowo, Palczewo, Nowa Cerkiew, Jeziernik

Schody

Nowoczesne schody składają się zazwyczaj z metalowej konstrukcji, z drewnianymi, kamiennymi lub szklanymi stopniami, które mają między sobą prześwit, dzięki czemu schody wyglądają na bardziej przestronne i otwarte. Poręcze mogą być wykonane ze stali nierdzewnej lub zwykłej w dowolnym kształcie, z różnymi zakończeniami, takimi jak płaskie lub wypukłe nakładki i kolanka. Alternatywnie, drewniane poręcze mogą być włączone do sekcji stalowych lub rozciągać się wzdłuż całej klatki schodowej za pomocą metalowych wsporników. Wszystkie te cechy można połączyć w celu stworzenia oszałamiających, wygodnych i trwałych schodów, które stanowią ważny element wystroju wnętrza domu.

Interesuje Cię realizacja schodów lub balustrady? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Ostaszewo, Palczewo, Gniazdowo, Piaskowiec, Jeziernik, Nowa Cerkiew, Nowa Kościelnica